firma

Agencja Reklamowa mmCreation to firma powstała w 2007 roku z połączenia pasji do współczesnych mediów oraz zamiłowania do pracy z ludźmi. Od prawie 8 lat dbamy o wizerunek wielu firm – razem z nimi zmieniając się, doskonaląc i dojrzewając.

Wielu z naszych klientów zaczynało długą drogę w świecie biznesu od prostej wizytówkowej strony internetowej, stając się przez lata liderami w swojej branży. Wspieramy ich w tym i jesteśmy dumni z bycia częścią ich sukcesu. Wierzymy, że firmę tworzą ludzie. Poznajcie nas a Wy też w to uwierzycie.

 

„O najlepszym towarzystwie mówi się, że rozmowa z nim poucza, a milczenie kształci.”

Johann Wolfgang Goethe

 

Michał Olejniczak
Web Designer

MMózg mmCreation i ekspert Photoshopa, a to i tak mało powiedziane. Kreatywny projektant o niecodziennym podejściu, potrafi stworzyć z pomysłu każdego Klienta dzieło sztuki, które zawsze cieszy oko. Setki zaprojektowanych stron, stworzonych logotypów oraz dziesiątki przemyślanych wizerunków Państwa firm stanowi jego twórczy dorobek a tym samym portfolio mmCreation. Zajmuje się również sprawami biznesowymi, co pozwala mu zejść na ziemie. Prywatnie miłośnik zdrowego i aktywnego stylu życia, gracz squasha.

 

Łukasz Lis
Web Developer

MMagik technologii Webowych i tym samym od stycznia 2014 naczelny programista mmCreation. Młody wiek oraz nieustanny zapał do pracy sprawia, że zaraża optymizmem resztę zespołu oraz odwiedzających nas Klientów. Prywatnie fan wczasów „pod chmurką” oraz muzyki elektronicznej.

Marta Paszyńska-Olejniczak
Copywriter

MMiłośniczka e-marektingu i social media. W mmCreation dba o internetowy wizerunek Państwa firm w portalach typu Facebook, Twitter czy Google+. Odpowiada także za tłumaczenia stron i serwisów internetowych na wszystkie języki świata. Prywatnie fanka shih-tzu (nie mylić ze sztukami walki) i wszystkiego co ma cztery łapy.

nasi klienci

Naszymi klientami są małe i duże firmy działające w każdej branży

kilka faktów

0
klientów
0
lajków
0
lini kodu
0
filiżanek kawy :)